Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Budownictwo (342)


<< wcześniej
dalej >>


membrana na dach

Od 2008 roku zajmujemy się paroizolacją, wiatroszczelnością i izolacją w nowych obiektach i renowacjach. Dzięki oddziałom inżynieryjnym i logistycznym w Cork, Essex i Gdańsku, Passive House Systems zapewnia pierwszorzędną obsługę, dostarczając wysokiej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nasz system został zaprojektowany tak, aby spełniać ciągle zmieniające się wymagania branży budowlanej. Jesteśmy jedynymi certyfikowanymi dystrybutorami produktów PHS, w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. System szczelności powietrznej i kontroli oparów, zaprojektowane są tak, aby budynek zachował szczelność niezależnie od warunków pogodowychOd 2008 roku zajmujemy się paroizolacją, wiatroszczelnością i izolacją w nowych obiektach i renowacjach. Dzięki oddziałom inżynieryjnym i logistycznym w Cork, Essex i Gdańsku, Passive House Systems zapewnia pierwszorzędną obsługę, dostarczając wysokiej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nasz system został zaprojektowany tak, aby spełniać ciągle zmieniające się wymagania branży budowlanej. Jesteśmy jedynymi certyfikowanymi dystrybutorami produktów PHS, w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. System szczelności powietrznej i kontroli oparów, zaprojektowane są tak, aby budynek zachował szczelność niezależnie od warunków pogodowych

Informacje o stronie:
Id strony:
4482
Dodano do katalogu: 2021-10-18 o godzinie 10:47:17
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: http://www.passivehousesystems.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: klej do folii paroizolacyjnej, kleje uszczelniające, membran

Folie do izolacji dachów

Fol-Tech to spółka, która od 1998 roku zajmuje się produkcją folii używanych w budownictwie. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy z zachodniej części Polski. W naszym asortymencie mieszczą się folie, które wykorzystywane są w tzw. naziemnym budownictwie oraz folie specjalistyczne używane pod ziemią.

Do najpopularniejszych folii w naszej ofercie zaliczają się membrany hydroizolacyjne, folie izolacyjne, folie budowlane, folie dachowe oraz wszelkiego typu folie pod wylewki.

Nasze produkty posiadają również użytek w ogrodzie. Gdzie z ich pomocą mogą Państwo skonstruować zbiorniki wodne o zróżnicowanych wymiarach.Fol-Tech to spółka, która od 1998 roku zajmuje się produkcją folii używanych w budownictwie. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy z zachodniej części Polski. W naszym asortymencie mieszczą się folie, które wykorzystywane są w tzw. naziemnym budownictwie oraz folie specjalistyczne używane pod ziemią. Do najpopularniejszych folii w naszej ofercie zaliczają się membrany hydroizolacyjne, folie izolacyjne, folie budowlane, folie dachowe oraz wszelkiego typu folie pod wylewki. Nasze produkty posiadają również użytek w ogrodzie. Gdzie z ich pomocą mogą Państwo skonstruować zbiorniki wodne o zróżnicowanych wymiarach.

Informacje o stronie:
Id strony:
4475
Dodano do katalogu: 2021-09-30 o godzinie 09:02:27
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: https://www.foltech.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: folie, folie budowlane, hydroizolacja, izolacja dachów

Piano betony Rzeszów

Badanie nasze dopuszcza piano betony rzeszów nam na wykonywanie wylewek anhydrytowych na powałach w obiektach drętwych szkieletowych kiedy także modela podhalańskiego azali o strukturze silnie szkieletowej oraz w przedmiotach zabytkowych. W charakterze niepotężni uzyskujemy wzmożenia budowie stropów betonowych w oparciu piano betony rzeszów o ekspertyzy tudzież prototypy wyjątkowego. Współpracujemy spośród programem Czyste powietrze Użytkowane za pomocą nas teksty należą aż do szkoły uzysków o najlepszych parametrach fachowych natomiast władają wszelkie atesty zaś certyfikaty na targowisko Polski tudzież piano betony rzeszów Europejski. Wylewki anhydrytowe ze powodu na własnego urodzie i atrybuty z uznaniem korzystamy w budownictwie energooszczędnym, inercjalnym w kierunku zadowoleniu znacznej mnogości Inwestorów. Typowym zakresem dochodowości od chwili 14 latek są piano betony rzeszów monografie posadzkarskie wylewki anhydrytowe.Badanie nasze dopuszcza piano betony rzeszów nam na wykonywanie wylewek anhydrytowych na powałach w obiektach drętwych szkieletowych kiedy także modela podhalańskiego azali o strukturze silnie szkieletowej oraz w przedmiotach zabytkowych. W charakterze niepotężni uzyskujemy wzmożenia budowie stropów betonowych w oparciu piano betony rzeszów o ekspertyzy tudzież prototypy wyjątkowego. Współpracujemy spośród programem Czyste powietrze Użytkowane za pomocą nas teksty należą aż do szkoły uzysków o najlepszych parametrach fachowych natomiast władają wszelkie atesty zaś certyfikaty na targowisko Polski tudzież piano betony rzeszów Europejski. Wylewki anhydrytowe ze powodu na własnego urodzie i atrybuty z uznaniem korzystamy w budownictwie energooszczędnym, inercjalnym w kierunku zadowoleniu znacznej mnogości Inwestorów. Typowym zakresem dochodowości od chwili 14 latek są piano betony rzeszów monografie posadzkarskie wylewki anhydrytowe.

Informacje o stronie:
Id strony:
4469
Dodano do katalogu: 2021-09-20 o godzinie 12:00:31
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: http://wylewki-anhydrytowe.rzeszow.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: piano betony rzeszów, pianobetony krosno, pianobetony podkarpackie

Geodeta Olsztyn Kamil Rynkowski

Biuro geodezyjne Horyzont Geodezja świadczy specjalistyczne usługi geodezyjno-kartograficzne na terenie Olsztyna i okolic. W naszej propozycji handlowej znaleźć można między innymi: mapy geodezyjne, pomiary inwentaryzacyjne, podziały nieruchomości, zakładanie osnów geodezyjnych itd.

Biuro Horyzont Geodezja zlokalizowany jest w Olsztynie, ul. Bartąska 4 lokal 17. Usługi wykonujemy na terenie całego województwa. Biuro geodezyjne zarządzane jest przez Kamila Rynkowskiego - geodetę uprawnionego nr 21953.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można portfolio wykonanych projektów, referencje  klientów, dokładne opisy wykonywanych usług geodezyjnych oraz dane kontaktowe.

Profesjonalny geodeta w Olsztynie - Horyzont Geodezja.Biuro geodezyjne Horyzont Geodezja świadczy specjalistyczne usługi geodezyjno-kartograficzne na terenie Olsztyna i okolic. W naszej propozycji handlowej znaleźć można między innymi: mapy geodezyjne, pomiary inwentaryzacyjne, podziały nieruchomości, zakładanie osnów geodezyjnych itd. Biuro Horyzont Geodezja zlokalizowany jest w Olsztynie, ul. Bartąska 4 lokal 17. Usługi wykonujemy na terenie całego województwa. Biuro geodezyjne zarządzane jest przez Kamila Rynkowskiego - geodetę uprawnionego nr 21953. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można portfolio wykonanych projektów, referencje klientów, dokładne opisy wykonywanych usług geodezyjnych oraz dane kontaktowe. Profesjonalny geodeta w Olsztynie - Horyzont Geodezja.

Informacje o stronie:
Id strony:
4465
Dodano do katalogu: 2021-09-16 o godzinie 09:41:16
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: https://www.horyzontgeodezja.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: geodeta w olsztynie, geodeta, geodezja olsztyn, usługi geodezyjne w olsztynie

Instalacje hydrauliczne Gdańsk

Rozkazujemy specjalistycznym instalacje hydrauliczne gdańsk komputerem oraz całego typu akcesoriami, jakie są niezbędne w toku opowieści remontowo budowlano instalatorskich. Zakres lokalnych służb niesie także misje instalatorskie natomiast montaż kostki brukowej. Osiedlamy instalacje, załatwiamy instalacje hydrauliczne gdańsk terakotę, malujemy, zdobimy. Absorbujemy się podobnie jak remontami ogólnymi, podczas gdy i fabrykacjami wykończeniowymi bądź nieco mniejszymi zadaniami takimi, gdy układanie posadzek, malowanie azaliż zestaw ścianek działowych. Ofertę instalacje hydrauliczne gdańsk modyfikujemy do potyczki petenta. Niewłasna biznes remontowo niebudownicza na bazaru działa od czasu ponad 10 lat. W specjalności remontowo budowniczej funkcjonujemy w tej chwili nad dekadę instalacje hydrauliczne gdańsk.Rozkazujemy specjalistycznym instalacje hydrauliczne gdańsk komputerem oraz całego typu akcesoriami, jakie są niezbędne w toku opowieści remontowo budowlano instalatorskich. Zakres lokalnych służb niesie także misje instalatorskie natomiast montaż kostki brukowej. Osiedlamy instalacje, załatwiamy instalacje hydrauliczne gdańsk terakotę, malujemy, zdobimy. Absorbujemy się podobnie jak remontami ogólnymi, podczas gdy i fabrykacjami wykończeniowymi bądź nieco mniejszymi zadaniami takimi, gdy układanie posadzek, malowanie azaliż zestaw ścianek działowych. Ofertę instalacje hydrauliczne gdańsk modyfikujemy do potyczki petenta. Niewłasna biznes remontowo niebudownicza na bazaru działa od czasu ponad 10 lat. W specjalności remontowo budowniczej funkcjonujemy w tej chwili nad dekadę instalacje hydrauliczne gdańsk.

Informacje o stronie:
Id strony:
4449
Dodano do katalogu: 2021-08-31 o godzinie 12:14:48
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: https://remonty-gdansk.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: instalacje elektryczne gdańsk, instalacje elektryczne trójmiasto, instalacje hydrauliczne gdańsk

Kamienie ogrodowe

Kopalnia Księżyce oferuje kamienie dekoracyjne, ozdobne do wykorzystania w ogrodzie zarówno tym przydomowym, jak i miejskim, parkach, skwerach. Oferuje kamienie murowe, łupek na elewację, kamienie do gabionów, piękną korę kamienną i wiele innych. Łupek szarogłązowy ma bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i nadaje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Kopalnia Księżyce oferuje kamienie dekoracyjne, ozdobne do wykorzystania w ogrodzie zarówno tym przydomowym, jak i miejskim, parkach, skwerach. Oferuje kamienie murowe, łupek na elewację, kamienie do gabionów, piękną korę kamienną i wiele innych. Łupek szarogłązowy ma bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i nadaje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Informacje o stronie:
Id strony:
4447
Dodano do katalogu: 2021-08-30 o godzinie 16:06:07
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: http://dksm.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: łupek murowy, kamień na kaskady , kopalnia łupka, kora kamienna

Wynajmę rusztowania Warszawa

Odpłatności do negocjacji, wynajmę rusztowania Warszawa uzależnione od czasu okresu tudzież metrażu pożyczonego rusztowania. Interes Rusztowania czarteruje rusztowania na terenie Warszawy natomiast bliskości. Spełniamy niesłabego tudzież solidne zamówienia. Mamy najważniejszego wypłacie. Proponujemy wynajmę rusztowania Warszawa służbę wynajmu rusztowania elewacyjnego bosta i plettac. Wręczamy służbę, montażu i demontażu rusztowania. Należność za arendę pewnego metra kwadratowego rusztowania to od czasu 0,18 zł wewnątrz 1 dobę. Warunki nieruchomości a wynajmę rusztowania Warszawa nasuwane formalności to dla persony nieintymnych argument podmiotowy, inny dowód ze ściągnięciem, sygnowanie umowy dzierżawy natomiast zastaw, przedtem wypełnieniem zlecenia. Dla jednostki wynajmę rusztowania Warszawa poświadczenie REGON, zaświadczenie NIP, przelew zwrotnej kaucji gwarancyjnej zaś ratyfikowanie umowy posesji. Udzielamy plus rusztowania aluminiowe aż do wielkości 14 m rusztowania warszawskie.Odpłatności do negocjacji, wynajmę rusztowania Warszawa uzależnione od czasu okresu tudzież metrażu pożyczonego rusztowania. Interes Rusztowania czarteruje rusztowania na terenie Warszawy natomiast bliskości. Spełniamy niesłabego tudzież solidne zamówienia. Mamy najważniejszego wypłacie. Proponujemy wynajmę rusztowania Warszawa służbę wynajmu rusztowania elewacyjnego bosta i plettac. Wręczamy służbę, montażu i demontażu rusztowania. Należność za arendę pewnego metra kwadratowego rusztowania to od czasu 0,18 zł wewnątrz 1 dobę. Warunki nieruchomości a wynajmę rusztowania Warszawa nasuwane formalności to dla persony nieintymnych argument podmiotowy, inny dowód ze ściągnięciem, sygnowanie umowy dzierżawy natomiast zastaw, przedtem wypełnieniem zlecenia. Dla jednostki wynajmę rusztowania Warszawa poświadczenie REGON, zaświadczenie NIP, przelew zwrotnej kaucji gwarancyjnej zaś ratyfikowanie umowy posesji. Udzielamy plus rusztowania aluminiowe aż do wielkości 14 m rusztowania warszawskie.

Informacje o stronie:
Id strony:
4440
Dodano do katalogu: 2021-08-11 o godzinie 12:53:36
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: http://www.rusztowaniaa.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: wynajem rusztowań Warszawa, wynajmę rusztowania, wynajmę rusztowania Warszawa, wynajmę rusztowanie

2KAN - producent prefabrykatów

Firma 2KAN jest producentem wysokiej jakości prefabrykatów wentylacyjnych. Nasza oferta obejmuje systemy oddymiające, elementy dachowe i wentylacyjne oraz tłumiki. Nasze produkty powstają z komponentów najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Służymy pomocą dotyczącą naszych produktów zarówno przed jak i po zakupie. Zapewniamy terminową realizację zamówień. Jak zmienia się nasza działalność, informujemy na bieżąco naszych przyszłych i obecnych klientów za pośrednictwem naszego bloga na stronie internetowej.Firma 2KAN jest producentem wysokiej jakości prefabrykatów wentylacyjnych. Nasza oferta obejmuje systemy oddymiające, elementy dachowe i wentylacyjne oraz tłumiki. Nasze produkty powstają z komponentów najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Służymy pomocą dotyczącą naszych produktów zarówno przed jak i po zakupie. Zapewniamy terminową realizację zamówień. Jak zmienia się nasza działalność, informujemy na bieżąco naszych przyszłych i obecnych klientów za pośrednictwem naszego bloga na stronie internetowej.

Informacje o stronie:
Id strony:
4415
Dodano do katalogu: 2021-06-29 o godzinie 14:05:10
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: https://2kan.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: przewody oddymiające, rury spiro, sztucer osiatkowany, testy szczelności wentylacji

Termoidea

Firma Termoidea działająca na terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskieg, małopolskiego oraz lubelskiego oferuje skuteczne izolacje natryskowe o wysokiej trwałości i jakości. Staranna realizacja oraz szczegółowy dobór materiałów. Kompleksowe doradztwo w zakresie izolacji. Współpracujemy z producentami renomowanych i atestowanych tworzyw. Oferujemy wykonanie nowej warstwy izolacyjnej lub wymianę starej i likwidację mostków termicznych. Naszą pracę opieramy na starannym doborze materiałów i szczegółowej realizacji.Firma Termoidea działająca na terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskieg, małopolskiego oraz lubelskiego oferuje skuteczne izolacje natryskowe o wysokiej trwałości i jakości. Staranna realizacja oraz szczegółowy dobór materiałów. Kompleksowe doradztwo w zakresie izolacji. Współpracujemy z producentami renomowanych i atestowanych tworzyw. Oferujemy wykonanie nowej warstwy izolacyjnej lub wymianę starej i likwidację mostków termicznych. Naszą pracę opieramy na starannym doborze materiałów i szczegółowej realizacji.

Informacje o stronie:
Id strony:
4412
Dodano do katalogu: 2021-06-25 o godzinie 15:19:56
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: http://termoidea.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: izolacja natryskowa lubelskie, izolacja natryskowa lublin, izolacja natryskowa podkarpackie

PODNOŚNIKI KOSZOWE „SŁAWEK”

Podnośniki koszowe „Sławek” z Wrocławia – 20 lat doświadczenia w pracach na wysokości, niezbędne uprawnienia, bezpieczny sprzęt i gwarancja szybkości wykonania. Dysponujemy podnośnikami o wysokości roboczej 25 metrów i wysięgu bocznym 16 metrów. Działamy głównie na terenie Wrocławia, ale pracujemy również poza granicami miasta po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów dojazdu. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas tak samo ważne, jak nasze własne. Dlatego pracujemy tylko na całkowicie sprawnym sprzęcie, który znajduje się pod stałym nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i posiadających niezbędne uprawnienia operatorów.Podnośniki koszowe „Sławek” z Wrocławia – 20 lat doświadczenia w pracach na wysokości, niezbędne uprawnienia, bezpieczny sprzęt i gwarancja szybkości wykonania. Dysponujemy podnośnikami o wysokości roboczej 25 metrów i wysięgu bocznym 16 metrów. Działamy głównie na terenie Wrocławia, ale pracujemy również poza granicami miasta po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów dojazdu. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas tak samo ważne, jak nasze własne. Dlatego pracujemy tylko na całkowicie sprawnym sprzęcie, który znajduje się pod stałym nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i posiadających niezbędne uprawnienia operatorów.

Informacje o stronie:
Id strony:
4408
Dodano do katalogu: 2021-06-23 o godzinie 14:21:19
Wpis w kategorii: Budownictwo
Adres www: http://podnosnikslawek.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: podnosnik koszowy wroclaw, podnosniki koszowe wroclaw, podnosniki koszowe wroclaw wynajem
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
Dopisz swoją stronę do katalogu na www.seo-darmowy-katalog-stron-www.pl