Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Szkoły i instytucje oświatowe (50)


<< wcześniej
dalej >>


Ucz się online - Pierwsza w Polsce szkoła online

Chcesz zdobyć lepsze wykształcenie, ale nie masz czasu chodzić do szkoły? Ucz się online! Wystarczy tylko dostęp do Internetu. Aby rozpocząć naukę w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych wystarczy tylko stworzyć konto na naszej platformie e-learningowej oraz złożyć do nas świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum wraz z zdjęciami i kserokopiami dokumentów. Siedziba naszej szkoły zlokalizowana jest w budynku należącym do Prywatnej Szkoły Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie. Jako szkoła zapewniamy: dostęp do materiałów dydaktycznych, zadania do wykonania, kontakt z nauczycielami i zawsze aktualny harmonogram sesji egzaminacyjnej. Odwiedź nas pod adresem: Szkola-online.com i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą dydaktyczną.Chcesz zdobyć lepsze wykształcenie, ale nie masz czasu chodzić do szkoły? Ucz się online! Wystarczy tylko dostęp do Internetu. Aby rozpocząć naukę w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych wystarczy tylko stworzyć konto na naszej platformie e-learningowej oraz złożyć do nas świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum wraz z zdjęciami i kserokopiami dokumentów. Siedziba naszej szkoły zlokalizowana jest w budynku należącym do Prywatnej Szkoły Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie. Jako szkoła zapewniamy: dostęp do materiałów dydaktycznych, zadania do wykonania, kontakt z nauczycielami i zawsze aktualny harmonogram sesji egzaminacyjnej. Odwiedź nas pod adresem: Szkola-online.com i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą dydaktyczną.

Informacje o stronie:
Id strony:
4625
Dodano do katalogu: 2022-09-17 o godzinie 17:48:24
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://szkola-online.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: liceum online dla młodzieży, szkoła online dla dorosłych, szkoła online liceum, szkoła online za darmo, szkoła policealna online, technikum online

Angielski Brzeg

Dąsy również mieszczący się Angielski Brzeg należytym faktorem stymulującym edukację. Po dojściu aż do Integracji Europejskiej transfer dysertacji wystawałby się wielce łatwiejszy, lekcje angielskiego w ESL Szkole Jęzora Angielskiego zezwoli na sformowaniu wiedzy opartej na wygodnym przeznaczeniu angielskiego spośród autorskiego Angielski Brzeg badania. Znając ozór angielszczyzna natęża się niewłasne szanse na zdobycie doskonalszej wytwórczości. Esl dostosowuję się aż do potrzeb osobnika, nauka przypuszczalnie się przebywać o brzasku tudzież w porze wieczoru. Esl zawarty Angielski Brzeg szkołą języka angielskiego, która ma własną chałupę w główny punkt Rąbka. Przychówek szkolą się w środku poradą różnorodnych czynników takich podczas gdy: ciągi, rymy azali emocje. Wielu akademików ma kłopot w przełamaniu takiej przeszkody. ESL Buda Nauczki Angielski Brzeg Angielskiego ma na finału przełamanie zawadzie ucznia w gadce w środku pośrednictwem zdatnych półproduktów.Dąsy również mieszczący się Angielski Brzeg należytym faktorem stymulującym edukację. Po dojściu aż do Integracji Europejskiej transfer dysertacji wystawałby się wielce łatwiejszy, lekcje angielskiego w ESL Szkole Jęzora Angielskiego zezwoli na sformowaniu wiedzy opartej na wygodnym przeznaczeniu angielskiego spośród autorskiego Angielski Brzeg badania. Znając ozór angielszczyzna natęża się niewłasne szanse na zdobycie doskonalszej wytwórczości. Esl dostosowuję się aż do potrzeb osobnika, nauka przypuszczalnie się przebywać o brzasku tudzież w porze wieczoru. Esl zawarty Angielski Brzeg szkołą języka angielskiego, która ma własną chałupę w główny punkt Rąbka. Przychówek szkolą się w środku poradą różnorodnych czynników takich podczas gdy: ciągi, rymy azali emocje. Wielu akademików ma kłopot w przełamaniu takiej przeszkody. ESL Buda Nauczki Angielski Brzeg Angielskiego ma na finału przełamanie zawadzie ucznia w gadce w środku pośrednictwem zdatnych półproduktów.

Informacje o stronie:
Id strony:
4561
Dodano do katalogu: 2022-03-09 o godzinie 13:20:15
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://www.eslszkola.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: angielski brzeg, angielski dla dorosłych brzeg, nauka angielskiego brzeg

Nauka jazdy Ostrołęka kat A2 A B B+E C C+E,

Premium Nauka jazdy w Ostrołęce oraz jazdy doszkalające kat A2 A B B+E C C+E kursy prawa jazdy motocyklowe kat A, osobowe katB i pojazdy ciężarowe z przyczepą kat C C+EPremium Nauka jazdy w Ostrołęce oraz jazdy doszkalające kat A2 A B B+E C C+E kursy prawa jazdy motocyklowe kat A, osobowe katB i pojazdy ciężarowe z przyczepą kat C C+E

Informacje o stronie:
Id strony:
4315
Dodano do katalogu: 2021-02-16 o godzinie 21:13:10
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://www.jazda.ostroleka.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Man doszkalające ostrołęka, Nauka Ostrołęka, Prawo jazdy, Scania, word Ostroleka

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Lidzbarku Warmińskim

Witamy na stronie internetowej Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Lidzbarku Warmińskim. Jesteśmy szkołą która przygotowuje naszych uczniów do umuzykalnienia oraz do dorosłego życia i sprostaniom przeciwnościom w przyszłości. Naszym uczniom oferujemy:
-osiąganie indywidualnych celów dydaktycznych
-zdobycie wykształcenia
-przygotowanie do promowania naszego regionu
Szkoła odgrywa rolę centrum kultury w środowisku lokalnym.Witamy na stronie internetowej Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Lidzbarku Warmińskim. Jesteśmy szkołą która przygotowuje naszych uczniów do umuzykalnienia oraz do dorosłego życia i sprostaniom przeciwnościom w przyszłości. Naszym uczniom oferujemy: -osiąganie indywidualnych celów dydaktycznych -zdobycie wykształcenia -przygotowanie do promowania naszego regionu Szkoła odgrywa rolę centrum kultury w środowisku lokalnym.

Informacje o stronie:
Id strony:
4114
Dodano do katalogu: 2020-08-26 o godzinie 16:17:25
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://muzyczna.warmia.info
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: fortepian, gitara, I, instrumenty muzyczne, lidzbark, lidzbarku, muzyczna, muzyka, państwowa, perkusja, pierwszego, psm, stopnia, szkoła, w, warmmińskim

Trening umiejętności społecznych kurs

Asystujemy na procedurze dosięgania końców. Trening umiejętności społecznych kurs bogactwem grupują się dzierżoną kompetencją, sztukami a pouczeniem w ciągu prowadzonych szkoleń, zakładów albo terapii. Zawarte w nich problematyce prostym a jasnym językiem oceniają wnioskodawców wielorakich punktów a drogocenny aż do prowadzące do ich rozproszenia. Wspomagamy w upamiętnieniu potencjał nurtu i Trening umiejętności społecznych kurs wzmacniamy w manifestowaniu metamorfoz. Tworzymy obszar, aby zobaczyćsens swojego istnienia natomiast własnej lektury. Z satysfakcją osiągamy schematy darmowego konsultacje psychologiczne, nasi psycholodzy uczestniczą tarnowian gratisowymi poradami psychologicznymi. Współpracujemy ze Zrzeszeniem Psychologii, Nauce oraz Awansu Autorskiego Kropla Słońca biorąc udział w żywionych przezeń aranżacjach takich Trening umiejętności społecznych kurs gdy Tarnowski Przegląd Psychologii i Rozroście Indywidualnego.Asystujemy na procedurze dosięgania końców. Trening umiejętności społecznych kurs bogactwem grupują się dzierżoną kompetencją, sztukami a pouczeniem w ciągu prowadzonych szkoleń, zakładów albo terapii. Zawarte w nich problematyce prostym a jasnym językiem oceniają wnioskodawców wielorakich punktów a drogocenny aż do prowadzące do ich rozproszenia. Wspomagamy w upamiętnieniu potencjał nurtu i Trening umiejętności społecznych kurs wzmacniamy w manifestowaniu metamorfoz. Tworzymy obszar, aby zobaczyćsens swojego istnienia natomiast własnej lektury. Z satysfakcją osiągamy schematy darmowego konsultacje psychologiczne, nasi psycholodzy uczestniczą tarnowian gratisowymi poradami psychologicznymi. Współpracujemy ze Zrzeszeniem Psychologii, Nauce oraz Awansu Autorskiego Kropla Słońca biorąc udział w żywionych przezeń aranżacjach takich Trening umiejętności społecznych kurs gdy Tarnowski Przegląd Psychologii i Rozroście Indywidualnego.

Informacje o stronie:
Id strony:
3991
Dodano do katalogu: 2020-07-08 o godzinie 13:22:51
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://centrumsens.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: terapia ręki kurs, trening umiejętności społecznych kurs, trening umiejętności społecznych szkolenie

Ewolucja Myślenia

"Jesteśmy osobami pasjonującymi się zagadnieniami związanymi z zaistnieniem Ziemi i życia na niej. Na naszej stronie znajdziesz informacje pochodzące z wielu dziedzin nauki dotyczące tego, co odkrycia naukowe mają do powiedzenia w kwestii początków świata, w którym żyjemy.

Ideą stojącą za powstaniem portalu EwolucjaMyślenia.pl jest pogłębienie horyzontu rozmyślań o początkach istnienia, stworzenie nowego wiarygodnego źródła informacji dla poszukujących czytelników oraz uzupełnienie mainstreamowych informacji o odkryciach naukowych o nowe fakty i zdarzenia.

Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata i chcielibyśmy podzielić się z naszymi czytelnikami tym, co nas w odkrywaniu tego świata zafascynowało."
"Jesteśmy osobami pasjonującymi się zagadnieniami związanymi z zaistnieniem Ziemi i życia na niej. Na naszej stronie znajdziesz informacje pochodzące z wielu dziedzin nauki dotyczące tego, co odkrycia naukowe mają do powiedzenia w kwestii początków świata, w którym żyjemy. Ideą stojącą za powstaniem portalu EwolucjaMyślenia.pl jest pogłębienie horyzontu rozmyślań o początkach istnienia, stworzenie nowego wiarygodnego źródła informacji dla poszukujących czytelników oraz uzupełnienie mainstreamowych informacji o odkryciach naukowych o nowe fakty i zdarzenia. Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata i chcielibyśmy podzielić się z naszymi czytelnikami tym, co nas w odkrywaniu tego świata zafascynowało."

Informacje o stronie:
Id strony:
3974
Dodano do katalogu: 2020-06-18 o godzinie 20:13:54
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: https://ewolucjamyslenia.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: biologia, ekologia, ewolucjonizm, geologia, kosmos, nauka o stworzeniu, paleolontologia

Poznań - szkolenia BHP i PPOŻ

Oferujemy Państwu szkolenia BHP Poznań. Skupiamy się przede wszystkim na szkoleniach BHP oraz PPOŻ, jak również samych kursach BHP. Zadzwoń do nas 696 428 304. Naszym głównym celem jest polepszenie warunków pracy i informowanie o prawach i obowiązkach pracownika i pracodawcy.Oferujemy Państwu szkolenia BHP Poznań. Skupiamy się przede wszystkim na szkoleniach BHP oraz PPOŻ, jak również samych kursach BHP. Zadzwoń do nas 696 428 304. Naszym głównym celem jest polepszenie warunków pracy i informowanie o prawach i obowiązkach pracownika i pracodawcy.

Informacje o stronie:
Id strony:
3896
Dodano do katalogu: 2020-05-05 o godzinie 13:08:56
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://szkoleniabhp.poznan.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: nie dodano tagów

Szkoła coachingu - szkolenia dla trenerów

Szukasz szkolenia dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb? Potrzebujesz nabyć umiejętności panowania nad pracownikami oraz zapewnić dobrą atmosferę w firmie? Moderator to szkoła coachingu która jest tym, czego szukasz. Profesjonalna szkoła trenerów biznesu dostępna w Warszawie i Wrocławiu, oferuje szkolenia oparte na dowodach (evidence based). Dołącz do nas!Szukasz szkolenia dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb? Potrzebujesz nabyć umiejętności panowania nad pracownikami oraz zapewnić dobrą atmosferę w firmie? Moderator to szkoła coachingu która jest tym, czego szukasz. Profesjonalna szkoła trenerów biznesu dostępna w Warszawie i Wrocławiu, oferuje szkolenia oparte na dowodach (evidence based). Dołącz do nas!

Informacje o stronie:
Id strony:
3818
Dodano do katalogu: 2020-03-13 o godzinie 10:06:29
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: https://moderator.edu.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: szkolenia dla trenerów, Szkoła coachingu

Kursy i szkolenia zawodowe - KONTIMEX - Warszawa

Kontimex to ośrodek szkoleniowy oferujący szeroki wachlarz kursów i szkoleń. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie – znamy się na organizacji i realizacji różnego typu szkoleń. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami regulującymi nadawanie i nabywanie uprawnień. Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych wielu wąskich dziedzin (m.in. kursy na dźwignice, kursy energetyczne).
Dzięki poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności zyskują Państwo wyuczenie lub zmianę zawodu, dokształcenie się w nowych umiejętnościach, zdobycie uprawnień i świadectw kwalifikacyjnych pozwalających na obsługę wybranych urządzeń technicznych oraz przygotowanie do egzaminu państwowego. Przebycie kursów lub szkoleń wieńczy zdanie egzaminu zawodowego. 
Nasze kursy
	kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym
	konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych
	wymiana i eksploatacja butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych
	eksploatacja urządzeń sieci i instalacji energetycznyKontimex to ośrodek szkoleniowy oferujący szeroki wachlarz kursów i szkoleń. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie – znamy się na organizacji i realizacji różnego typu szkoleń. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami regulującymi nadawanie i nabywanie uprawnień. Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych wielu wąskich dziedzin (m.in. kursy na dźwignice, kursy energetyczne). Dzięki poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności zyskują Państwo wyuczenie lub zmianę zawodu, dokształcenie się w nowych umiejętnościach, zdobycie uprawnień i świadectw kwalifikacyjnych pozwalających na obsługę wybranych urządzeń technicznych oraz przygotowanie do egzaminu państwowego. Przebycie kursów lub szkoleń wieńczy zdanie egzaminu zawodowego. Nasze kursy  kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym  konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych  wymiana i eksploatacja butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych  eksploatacja urządzeń sieci i instalacji energetyczny

Informacje o stronie:
Id strony:
3787
Dodano do katalogu: 2020-02-29 o godzinie 12:09:57
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://www.kontimex.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: kursy i szkolenia warszawa

Aerial Dance Studio Wrocław Music & Motion - Wrocław

Chciałabyś się nauczyć Pole Dance? A może masz ochotę sprawdzić na czym polega Aerial Dance? Może po prostu chcesz zrzucić parę zbędnych kilogramów w jeden z miłych i przyjemnych sposobów jakim jest Zumba i Stretching? To wszystko i o wiele więcej znajdziesz w naszym studiu tańca Music & Motion. Nasze studio znajduje się w Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 159. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć, m.in. zajęcia na kołach cyrkowych - Aerial Hoop, Pole Dance oraz warsztaty akrobatyczne na szarfie akrobatycznej zarówno dla początkujących jak i tych zaawansowanych. Nasze zajęcia odbywają się indywidualnie dla każdego z osobna jak i w niewielkich grupach. Na naszych zajęciach przede wszystkim zapewniamy wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Jesteśmy przekonani, że taniec na rurze jak i inne oferowane przez nas zajęcia spełnią Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się też zajęcia z Bungee Dance. Możesz teraz wypróbować najgorętszy trend ostatnich miesięcy! Przeżyj niesamowity trChciałabyś się nauczyć Pole Dance? A może masz ochotę sprawdzić na czym polega Aerial Dance? Może po prostu chcesz zrzucić parę zbędnych kilogramów w jeden z miłych i przyjemnych sposobów jakim jest Zumba i Stretching? To wszystko i o wiele więcej znajdziesz w naszym studiu tańca Music & Motion. Nasze studio znajduje się w Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 159. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć, m.in. zajęcia na kołach cyrkowych - Aerial Hoop, Pole Dance oraz warsztaty akrobatyczne na szarfie akrobatycznej zarówno dla początkujących jak i tych zaawansowanych. Nasze zajęcia odbywają się indywidualnie dla każdego z osobna jak i w niewielkich grupach. Na naszych zajęciach przede wszystkim zapewniamy wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Jesteśmy przekonani, że taniec na rurze jak i inne oferowane przez nas zajęcia spełnią Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się też zajęcia z Bungee Dance. Możesz teraz wypróbować najgorętszy trend ostatnich miesięcy! Przeżyj niesamowity tr

Informacje o stronie:
Id strony:
3624
Dodano do katalogu: 2019-10-16 o godzinie 10:41:43
Wpis w kategorii: Szkoły i instytucje oświatowe
Adres www: http://musicandmotion.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: bungee dancing, kurs pole dancing, nauka tańca na rurze, pole dance wrocław, studio tańca, szkoła tańca wrocław
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
Dopisz swoją stronę do katalogu na www.seo-darmowy-katalog-stron-www.pl